faratavanmand.ir

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و فراتوانمند به دقت مطالعه فرمایید:

ورود کاربران به وب‏‌سایت فراتوانمند هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری فراتوانمند و سایر خدمات ارائه شده توسط فراتوانمند به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فراتوانمند است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فراتوانمند از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فراتوانمند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فراتوانمند تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فراتوانمند اقدام کند.

همچنین از آنجا که فراتوانمند یک وب‌سایت ارائه خدمات آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت،از فروشگاه های معتبر عرضه می‌شود و محصولات خود را به‌واسطه پنل ایجاد شده در این سایت به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشگاه است.

– سفارش‌هایی که در شهر رشت ثبت شود پس از یک روز کاری ارسال خواهد شد ، ساعت انتخاب ارسال کالا در شهر رشت بر عهده خریدار می باشد و در دو نوبت 11 الی 13 و 17 الی 19 است ، هزینه ارسال برای شهر رشت بصورت رایگان می باشد و برای شهرستان و استان دیگر سفارش مورد نظر حداکثر بعد از 24 ساعت به شرکت پست تحویل داده خواهد شد.

– منظور از ۱ روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به شما است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

– در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و فراتوانمند تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند.

– نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشگاه طبق رویه فراتوانمند است، با این تفاوت که فروشنده فروشگاه مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

فراتوانمند این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

اجرا شده توسط: همیار وردپرس