×
 1. فراتوانمند این اعتماد را به مشتری می دهد که در زمان تعیین شده سفارش توسط کارشناسان خدمات را تولید و به مشتری ارسال نماید.
 2. تمامی ثبت سفارشات در سایت فراتوانمند از طریق فرم های آنلاین داخل سایت faratavanmand.ir انجام می شود.
 3. بعد از ارسال سفارش به ما ( سایت فراتوانمند faratavanmand.ir ) فرایند انجام طراحی شما آغاز می شود
 4. تمامی راه ارتباطی ما با شما از طریق پست الکترونیکی info@faratavanmand.ir انجام می شود و شما مخاطب گرامی بعد از انجام ثبت سفارش باید حتما پست الکترونیکی خودتان را کنترل کنید.
 5.  مسئولیت صیحیح بودن اطلاعات ثبت شده در زمان سفارش گیری برعهده مشتری میباشد.
 6. در صورتی که فردی از محتوای داخل سایت بدون ذکر منبع کپی برداری کند پیگرد قانونی خواهد داشت.
 7. بعد از انجام طراحی فقط در بخش تولید محتوا و ارسال فایل خدمات مورد نظر به شما ( اجازه داده می شود تا 2 بار فایل مورد نظر خودتان را ویرایش کنید )
 8. در زمینه طراحی سایت فراتوانمند فقط مسئولیت طراحی پوسته سایت در صورتی که سایت با وردپرس آماده سازی شده باشد قبول میکند همچنین جهت نصب درگاه بانکی هیچ گونه مسئولیتی قبول نمی کند.
 9. در زمینه خرید دامنه سایت می توانید با مشاوره پشتیبانی گام به گام راهنماهی دریافت کنید.
 10. در زمینه خرید هاست برای سایت فراتوانمند هیچ گونه مسئولیتی قبول نمی کند و فقط در این زمینه راهنماهی می کند.
 11. در قسمت ارائه خدمات ( تولید محتوای اولیه سایت ) که به صورت پکیج می باشد شما می توانید 30% تخفیف تا حداقل 3 مورد و حداکثر 5 مورد را انتخاب کنید.
 12. تمامی فرایند انجام ثبت سفارش در تمامی بخش ها در داخل سایت فراتوانمند موجود است و شما حتما قبل از انجام ثبت سفارش یک بار کلیپ مورد نظر خدمات خودتان را مشاهده کنید
 13. فراتوانمند هیچ گونه محتوا سیاسی تولید نمی کند.
 14.  مشتری می تواند در صورت انصراف از سفارش خود حتما تا قبل از 24 ساعت روز اول اقدام کند و مبلغ واریز شده را دریافت کند در صورتی که 24 ساعت روز اول سفارش تمام شود هیچ گونه لغو سفارشی بعد از روز اول مورد قبول سایت فراتوانمند نمی باشد.
 15. در صورت پیش آمد هرگونه اتفاق در بین مشتری و سایت فراتوانمند در زمینه خدمات سفارشی یک کارشناس بی طرف از سمت سایت فراتوانمند معرفی می شود در جهت حل موضوع
 16. شما مخاطب محترم می توانید برای ارتباط با سایت فراتوانمند از ساعت 8 صبح الی 20 شب از طریق تماس تلفنی با شماره 09225279680 با ما در ارتباط باشید همچنین از ساعت 21 شب الی 7 می توانید از طریق ثبت تیکت با ما در ارتباط با شید
 17. فراتوامند این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.