برگزاری اولین دوره مسابقات برخط حامی شو و اعلام نتایج نفرات برتر

در print به اشتراک بگذارید
در facebook به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

سایت فراتوانمند به منظور کمک به شکل گیری فعالیت نوآورانه در فضای مجازی در یک همکاری مشترک با انجمن علمی دانشجویی مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت اولین دوره مسابقات دانشجویی حامی شو در تاریخ 27 آذر ماه 1399 به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد.

لازم به ذکر است: سایت فراتوانمند در ایجاد زیر ساخت صفحه مجازی ثبت نام در مسابقه، ساخت صفحه مجازی برگزاری مسابقه و پشتیبانی فنی از مسابقه همکاری داشته است.

گفتنی است: در این مسابقه که با استقبال دانشجویان همراه بوده است و تاریخ برگزاری مسابقه 27 آذر ماه 1399 در یک بازه نیم ساعته از 17 الی 17:30 برگزار شده است و نفرات برتر به شرح زیر می باشد.

ردیفنام و نام خانوادگیزمان ارسال پاسخ
1فاطمه کریمی داکدره17:01
2مطهره لطفی17:03
3محمد افشاری نژاد17:06
4افسانه دوستی17:29
5محمد صادق کریمی17:30
6زینب دانشکامنت

مطالب جدید

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نام جایگاه

1 ستون تبلیغاتی کلیکی در تمامی صفحات فهرست غرفه داران

مدت زمان انتشار

45 روزه

قوانین انتشار

1- جهت دریافت جایگاه تجاری نیاز است، شما یک فروشگاه در فراتوانمند ثبت کرده باشید 2- تمامی فروشگاه ها این اختیار را دارند، که هر چند عدد جایگاه تجاری تبلیغاتی، را که نیاز دارند در صورت موجود بودن انتخاب نمایند 3- پس از ارسال اطلاعات توسط شما، در صورتی که جزو قوانین عدم انتشار کشور جمهوری اسلامی ایران باشد، تبلیغات شما منتشر نخواهد شد و هزینه پرداخت شده، پس از 48 ساعت کاری به شما عودت داده خواهد شد. 4- پس از اتمام 45 روز جایگاه تجاری تبلیغاتی شما، به صورت فایل pdf گزارش نرخ کلیک و تعداد بازدید ارسال خواهد شد. 5- هرگونه کسب و کاری که مشابه فراتوانمند باشد تبلیغات مربوطه منتشر نخواهد شد.