مزایای کار از راه دور

در print به اشتراک بگذارید
در facebook به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
مزایای کار از راه دور

دورکاری یا Teleworking در زبان ساده یعنی کارکردن از “راه دور”. دور کاری نام شغل خاصی نیست بلکه نوعی از فعالیت‌ها را به صورت پروژه‌ای شامل می‌شود. یکی از مزایای کار از راه دور این است که شما بر اساس توانایی‌های فردی و اجتماعی خود پروژه‌ای را از شرکتی دریافت می‌کنید و آن را در خانه‌ یا محل دلخواه خود انجام می‌دهید.

چنین شغلی برای بیشتر مردم آرمانی است نیازی به مسافرت نباشد، ساعات کار منعطف بوده، در نوع پوشش آزادی کامل داشته و تقریبا هیچ وقفه ای از سوی همکاران رخ ندهد. این نوع کار ، کار از راه دور نامیده می شود و به روش کار کردن کارمندی اشاره دارد که حدقل 2 روز از هفته کارهایش را از منزل و به وسیله کامپیوتری که به دفتر کار متصل است انجام می دهد. نکات مثبت کار از راه دور برای مدیران شامل افزایش تعداد متقاضیان جهت گزینش نیروی مناسب،بهره وری بالاتر،جابجای کمتر،روحیه بهتر و کاهش هزینه های دفتری است. اما نکته منفی این روش، کاهش نظارت مستقیم بر کارمندان است. علاوه بر این در محیط کاری امروزی که تمرکز بر تیم هاست،هماهنگی اعضا تیم از راه دور بر دشواری این مسئله می افزاید.

مزایایی کار از راه دور

از نقطه نظر کارمندان،کار از راه دور به شدت انعطاف پذیری را افزایش می دهد. اما هزینه هایی هم برای آنها به همراه دارد. امروزه فن آوری ارتباطات و اطلاعات, جهان را به سمت یکپارچگی هدایت می‌کند و کمتر حوزه ای از علوم را می‌توان یافت که از نفوذ آن در امان باشد و به دنبال آن نحوه اجرا وظایف و روابط اجتماعی نیز دچار تغییرات پایه ای گردیده است . البته کار از راه دور می‌تواند به سه صورت باشد. صورت اول، فرد می‌تواند در استخدام یک شرکت باشد ولی اصلا نیازی به حضور در دفتر کار نداشته باشد. دوم، کارمند می‌بایست هر چند روز یکبار برای انجام برخی امور به دفتر کار خود مراجعه کند. سوم فرد به طور کلی کارمند جایی نیستید و تنها برای خودش به صورت آزاد و سفارشی کار می‌کند.

راه های ارتباطی با مشتریان از طریق دورکاری

امروزه مهم است که شما از چه طریقی بتوانید به مشتریان خودتان دسترسی داشته باشید و بخواهید ارتباط برقرار کنید در گذشته که تکنولوژی اینترنت نبوده است بیشترین تبلیغات در رادیو، تلویزیون، رادیو،مجله و … بوده است اما این روش از تبلیغات دارای معایبی نیز بوده است که ارتباط با مشتریان به صورت یک طرفه صورت می گرفت و نمی شود از این طریق بازخورد مشتریان را کشف کرد و هزینه زیادی هم داشته است اما امروزه با پیشرفت اینترنت روش های مستقیم ارسال پست آنلاین کاتالوگ آگهی به مخاطب هدف به راحتی و با هزینه کم انجام می شود اما باید توجه کرد در این روش باید تشخیص داد مخاطب مورد نظر در این مرحله ای قرار دارد تا بتوان آن مخاطب را جذب کرد اینکه شما به عنوان یک مدیر سایت که به صورت دورکاری دارید فعالیت می کنید بسیار اهمیت دارد که رفتار مشتریان را بتوانید کشف کنید و مطابق با رفتار مشتریان استراتژیک ارتباطی خودتان را درست کنید

انواع روش های ارتباطی به وسیله شبکه های مختلف

سایت به عنوان پایگاه اصلی
اینستاگرام به عنوان پایگاه فرعی
تلگرام به عنوان پایگاه فرعی
لینکدین به عنوان پایگاه فرعی

در پایگاه اصلی یعنی اینکه مخاطبین اعتماد بیشتری دارن و خرید خودشان را انجام می دهند و اما در پایگاه فرعی یعنی اینکه شما به واسطه تبلیغات مشتریان را به سمت پایگاه اصلی هدایت می کنید.

مخاطب محترم شما می توانید از مقالات زیر در زمینه ارتقا مهارت خود استفاده کنید.

جهت ورود به پست وبلاگ آموزش افزایش خلاقیت در تصمیم گیری بر روی نوشته کلیک کنید

جهت ورود به پست آموزش نقش تولید محتوا در تعامل با کاربران سایت بر روی نوشته کلیک کنید

مطالب جدید

1 ستون تبلیغاتی کلیکی در تمامی صفحات وبلاگ c1 ستون1
1 ستون تبلیغاتی کلیکی در تمامی صفحات وبلاگ c3 ستون3
1 ستون تبلیغاتی کلیکی در تمامی صفحات وبلاگ c2 ستون 2